tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny„Nienawidzę Rasizmu i całej jego doktryny. Walczyłem z tym całe życie. Walczę również teraz i będę zawsze z tym walczył, aż do końca moich dni.” Nelson Mandela*****„Rasizm to rzecz wykreowana i coś co zostało wykreowane można zmienić” - Samuel Eto`o*****„Rasizm! Tego rodzaju rzeczy powinny zniknąć z football`u” - Ronaldinho, Brazylia*****
Główna » 2013 » Styczeń » 08

ckrbsztynek,antyfaszyzm,antyrasizmSERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE SPRAWOZDAWCZE STOWARZYSZENIA CENTRUM KULTURY I AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ BISZTYNEK KULTUROWO 11 STYCZNIA 2013 o GODZINIE 17.30- SZATNIA NA ORLIKU.

Podczas spotkania podsumujemy nasze działania od marca 2010 do grudnia 2012. Przedstawimy nasze plany na rok 2013 i zaprosimy was do współpracy. Będziemy mówić także o zbliżającym się III już turnieju "Czerwona Kartka dla Rasizmu". Więc każdy, kto chciałby się włączyć w organizację, a w ten sposób nie tylko pomóc nam, ale zrobić coś dobrego i przy okazji zdobyć doświadczenie JEST MILE WIDZIANY :-) Będziemy  też zachęcać do wstąpienia w nasze szeregi i zostania pełnoprawnym członkiem CKIAS.

Serdecznie zapraszamy!

Wyświetleń: 966 | Dodał: ckias | Data: 2013-01-08