tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny„Nienawidzę Rasizmu i całej jego doktryny. Walczyłem z tym całe życie. Walczę również teraz i będę zawsze z tym walczył, aż do końca moich dni.” Nelson Mandela*****„Rasizm to rzecz wykreowana i coś co zostało wykreowane można zmienić” - Samuel Eto`o*****„Rasizm! Tego rodzaju rzeczy powinny zniknąć z football`u” - Ronaldinho, Brazylia*****
Główna » 2013 » Luty » 17

ckr 2013To już trzeci Halowy Turniej pod tym hasłem organizowany przez nasze stowarzyszenie. Do turnieju zgłosiło się już 16 drużyn i tym samym nabór został zamknięty. Niemniej serdecznie zapraszamy kibiców, którzy nie zgadzają się na rasistowskie zachowania na boiskach oraz wszystkich sympatyków sportu- szczególnie piłki nożnej. Będziemy razem pokazywać CZERWONA KARTKĘ RASIZMOWI!!!

W programie imprezy oprócz rozgrywek na hali głównej szereg atrakcji min. bufet z pysznym wegetariańskim jedzonkiem, bębny, czirliderki- "Gwiazdy Warmii", świetna muzyka i spora dawka dobrej wiedzy :-)

... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 1074 | Dodał: ckias | Data: 2013-02-17