tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny„Nienawidzę Rasizmu i całej jego doktryny. Walczyłem z tym całe życie. Walczę również teraz i będę zawsze z tym walczył, aż do końca moich dni.” Nelson Mandela*****„Rasizm to rzecz wykreowana i coś co zostało wykreowane można zmienić” - Samuel Eto`o*****„Rasizm! Tego rodzaju rzeczy powinny zniknąć z football`u” - Ronaldinho, Brazylia*****
Główna » 2013 » Luty » 25

Już po raz III nasze stowarzyszenie zorganizowało Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Czerwona Kartka dla Rasizmu”.  W tym roku  na boisku pojawiło się 16 drużyn, choć chęć grania wyraziło więcej, niestety ze względów organizacyjnych musieliśmy poprzestać na złotej 16.

Przygotowania do turnieju odbywały się pełna parą najbardziej już przed samymi rozgrywkami. W tym roku organizatorów było już około 20 osób, więc wszystko poszło sprawnie i szybko.

Oprócz samej gry na boisku, w sali obok można było za darmo posilić się zdrowym jedzonkiem- kanapkami przygotowanymi przez organizatorów, owocami, ciastami i czekoladkami. Dla wszystkich była też kawa, herbata i woda. Tradycyjny poczęstunek połączyliśmy z ideą Food Not Bombs (Jedzenie zamiast bomb). Przy bufecie można było „poczęstować się” ulotkami  dot. praw mieszkańca, przemo ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 7140 | Dodał: ckias | Data: 2013-02-25 | Komentarze (3)