tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny„Nienawidzę Rasizmu i całej jego doktryny. Walczyłem z tym całe życie. Walczę również teraz i będę zawsze z tym walczył, aż do końca moich dni.” Nelson Mandela*****„Rasizm to rzecz wykreowana i coś co zostało wykreowane można zmienić” - Samuel Eto`o*****„Rasizm! Tego rodzaju rzeczy powinny zniknąć z football`u” - Ronaldinho, Brazylia*****
Główna » Archiwum wpisów

ckr,bisztynek,rasizm w sporcie,antyfaszyzmWitajcie na naszej stronie , która jest w całości poświęcona organizowanym przez nas turniejom piłkarskim pod hasłem "Czerwona Kartka Dla Rasizmu" (dawniej Wykopmy Rasizm ze Stadionów).

Na początek trochę Historii... Wszystko zaczęło się od Marcina (Bola), który pewnego razu, jak Filip z konopi wyskoczył z jakimś dziwnym pomysłem, aby zorganizować turniej pod hasłem "Wykopmy Rasizm ze Stadionów" , a było to w 2006 roku. Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni ze względu na zbyt małą ilość osób, które chciały się zaangażować w organizację turnieju. Jak się jednak później okazało nasze obawy były niepotrzebne, w organizację turnieju zaangażowała się pokaźna ekipa młodych  ludzi, którym nasza idea stała się bliska. Wielkie Dzięki za Pomoc: dla Bola(Marcina),Byka, Brudasa, Pitera, Anety, Kaski M., Andrzeja K., Moniki G., Asi K., dla pana Marka i pana Jurka , no i oczywiście dla naszego Andrzeja Grabowskiego - naczelnego od niezależnych mediów w naszym miasteczku  i dla tych wszystk ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 967 | Dodał: ckias | Data: 2013-01-06

« 1 2